Kolejny weekend w Beskidzie i następne szkolenia SMN

Tym razem członkowie Straży zdobywali wiedzę głównie z zakresu pierwszej pomocy (PPM poprowadziła ekipa Fundacji Uratuj Życie). Odbył się też kolejny etap szkolenia z łączności. W niedzielę odwiedziliśmy Chorzów aby uczestniczyć we Mszy św. celebrowanej według nadzwyczajnej formy rytu rzymskiego

W drodze powrotnej do Warszawy nasz bus zadecydował, że dziś dalej nie jedzie i zaproponował nam nocleg w okolicach Radomska (awarii uległ układ chłodzenia, dlatego dalsza podróż stanęła pod znakiem zapytania). Z odsieczą przybyli Bracia z #fundacja Pro prawo do życia i ostatecznie dotarliśmy do celu po północy. Fundacja Pro Wielkie podziękowania za ten gest! Nasz bus idzie do naprawy, a my zbieramy środki na sprzęt który godnie zastąpi wysłużonego #stop447 busa (80 tys. Km w ciągu 12 miesięcy, zazwyczaj „załadowany pod korek”). Liczymy na wasze wsparcie w tym zakresie, a liczy się każda forma wsparcia. Możecie tez wpłacać datki na konto stow. MN 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 z dopiskiem „transport dla Straży MN”.

“Choć wiarę mam szczerą w Twoje wielkie męstwo
OCEŃ dla pewności SWOJE BEZPIECZEŃSTWO”
“Bierz się do roboty UDROŻNIJ mu DROGI no te…oddechowe”
“Pamiętaj, że największa twa troska musi być w uciskaniu mostka”
“Odtąd będzie twoim przyjacielem wtłocz 2 co 30… ..nie tylko w niedzielę”
“Zewrzyj teraz szyki z LPRem, SORem wszystko zrób by przeżył. Nie bądź amatorem!”

“Odbył się też kolejny etap szkolenia z łączności ….”

W drodze powrotnej do Warszawy nasz bus zadecydował, że dziś dalej nie jedzie i zaproponował nam nocleg w okolicach Radomska (awarii uległ układ chłodzenia, dlatego dalsza podróż stanęła pod znakiem zapytania)
Tym razem członkowie Straży zdobywali wiedzę głównie z zakresu pierwszej pomocy (PPM)